تعمیر آیفون سیماران

شرکت صنایع الکترونیک سیماران در سال 1350 فعالیت خود را آغاز کرده و با کارخانه ای به وسعت 20.000 متر مربع امروزه علاوه بر تولید آیفون های تصویری محصولاتی مانند سیستم های امنیتی ، دزدگیر ، خانه هوشمند ، لوازم روشنایی و… را تولید می کند.

آیفون های تصویری هوشمند و لمسی ، دارای کارت حافظه جهت ذخیره تصاویر و گارانتی 30 ماهه محصولات سیماران مواردی است که این برند ایرانی را میان مشتریان محبوب ساخته است.

تعمیر آیفون سیماران در تهران

کارشناسان کار بلد و با تجربه نوین سیستم سالهاست خدمات تعمیرات آیفون تصویری سیماران را ارائه می دهند و با تمامی مدل های برند سیماران اعم از کدینگ و ساده ، پنل ها و مانیتور ها آشنایی کامل دارند و می توانند مشاور خوبی نیز برای شما باشند.

خدمات تعمیرات آیفون تصویری سیماران که توسط نوین سیستم ارائه می شود با قطعات اصلی و با کیفیت و دارای گارانتی انجام می گردد و همچنین کارکرد کارشناسان نیز دارای گارانتی کیفی خواهد بود تا خیال شما از بابت کیفیت کار آسوده باشد.

تعمیر تخصصی آیفون سیمارن در محل

محصولات آیفون تصویری سیماران یکی محصولات ایرانی بسیار با کیفیت بوده که 3 سال گارانتی دارد .

یکی از ابتدایی ترین محصولات آیفون سیماران از نوع آیفون تصویری سیاه و سفید بود که در حال حاضر دیگر تولید نمی شود . یعنی دیگر محصول آیفون تصویری سیماران سیاه سفید نداریم .

سال ها بعدآیفون تصویری رنگی که شباهت کاملی به سیاه و سفید داشت تولید شد .

بعد از چندین سال آیفون تصویری سیماران شروع به تولید آیفون تصویری 2 کانال مدل HS-3.5FL نمود که هنوز هم این تولید ادامه دارد و در حال حاضر 90 درصد تولید کارخانه سیماران از این مدل و مدل HS-40FL که 4 اینچ است ، می باشد . در این مدل آیفون سیماران نیز نوع حافظه دار هم تولید می شود که این مدل نیز HS-3.5FL/M می باشد .

با آمدن آیفون های تصویری 7 اینچ که اندازه تصویر بزرگی دارند . از این آیفون های تصویری سیماران در بعضی ساختمان ها استفاده می شود . مدل این دسنگاه نیز HS-71 می باشد .در این مدل سیماران هم حافظه موجود می باشد که مدل آن HS-71M می باشد .