دوربین مداربسته

تماس با ماسفارش پروژه یا تماس تلفنیثبت سفارش

دوربین مداربسته

به صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز خوش آمدید:

از جمله فعالیت های گروه خدماتی بهینه ساز، فروش دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته از قبیل دوربین AHD، دوربین آنالوگ، دوربین تحت شبکه و غیره می باشد.این افتخار ماست که می توانیم انواع مختلف دوربین مداربسته در رنج قیمتی متفاوت را در خدمت مشتریان عزیزمان باشیم تا با مشتریان بتوانند با توجه به بودجه خود و نوع کیفیتی که از دوربین توقع دارند، خرید خود را انجام دهند تا پرسنل بهینه ساز نسبت به نصب صحیح دوربین های مداربسته اقدامات لازم را انجام دهند.

پس از تماس تلفنی شما با گروه بهینه ساز، پرسنل ما بعد از اینکه از شما تعداد دوربین های درخواستی را سوال می کند، از محل استفاده این دوربین ها از شما اطلاعات می گیرد و با توجه به خواسته شما دوربین مداربسته ای را که مناسب با محل مورد نظر شما باشد را به شما خواهد داد، یعنی مدل دوربین، کیفیت دوربین، نوع دستگاه دی وی آر یا ان وی آر، و همچنین قیمت تمامی موارد ذکر شده، سپس پس از کسب تکلیف از سوی شما پیش فاکتور صادر شده و خدمات شما ارسال می گردد. در پایان پرسنل بهینه ساز برای نصب دقیق و درست دوربین ها راهی محل مورد نظر شما شده و اقدامات لازم در خصوص نصب دوربین ها در بهترین نقاط را انجام خواهند داد.

دوربین مداربسته AHD

دوربین آنالوگ

دوربین تحت شبکه

نصب دوربین آنالوگ

نصب دوربین AHD

نصب دوربین تحت شبکه

دوربین مداربسته AHD

در اصطلاح انگلیسی Analog High Definition CCTV به معنای دوربین مداربسته آنالوگ رزولوشن بالا اشاره می کند. همانطور که میدانید در دوربین آنالوگ سنتی رزولیشن تصویر یکی از بزرگترین نقاط ضعف این دوربین ها بوده است. برای جبران این نقطه ضعف تکنولوژی های جدیدی در سیستمهای آنالوگ ایجاد شدند که یکی از آنها تکنولوژی AHD است. دوربین مداربسته AHD نسل اول تنها با روزولشن ۱ مگا پیکسل تولید می شدند اما نسل دوم این تکنولوژی امکان تولید دوربین ای اچ دی با روزولشن ۲مگا پیکسل را ایجاد کرد. دوربین ای اچ دی در مقایسه با دوربین تحت شبکه شبکه بسیار مقرون به صرفه هستند. قیمت دوربین ahd بیشتر به دوربین آنالوگ نزدیک است تا دوربین تحت شبکه.

این موضوع استفاده از دوربین آنالوگ سنتی را روز به روز کمتر کرده است.

این نوع دوربین ها در بستر آنالوگ و با کابل های کواکسیال تصاویر را به DVR ها انتقال می دهند.نوع کابل های کواکسیال RG59 و RG6 می باشد. تمامی تجهیزات مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دوربین AHD همانند تجهیزات دوربین آنالوگ می باشد.تنها در نوع کیفیت تصاویر دریافتی است که از هم نوع آنالوگ بالاتر هستند. از دیگر محاسن AHD عدم تاخیر در دریافت تصاویر است، بشکلی که می توان فاصله برداشت و دریافت تصاویر را تقریبا صفر دانست.